پرده آبشاری و هلال یکی از مجلل ترین مدل دوخت های پرده می باشد که برای پنجره های با عرض زیاد بسیار مناسب است. این مدل پرده به دلیل لوکس بودن معمولا در مکان هایی استفاده می شود که سبک چیدمان آن سلطنتی و یا کلاسیک باشد. مناسب ترین عنوان برای این مدل  پرده پذیرایی می باشد. اما متناسب با مدل دوخت آن میتوان به عنوان پرده آشپزخانه نیز آن را به کار برد.

پرده مدل هلال و آبشاری

پرده هلال به پرده ای که دارای انحناء در عرض باشد میگویند. به همین خاطر به آبشاری نیز میتوان مدل هلال دار گفت اما نوع دوخت آبشاری کمی پیچیده تر از هلال دار می باشد که در ادامه هر دو مدل را توضیح خواهیم داد.

توضیحات مدل هلال دار

همانطور که در مقدمه توضیح دادیم به مدلی که دارای هلال باشد میگویند اما نحوه ی دوخت و مقدار مصرف پارچه این مدل به چه صورت است. برای دوخت پرده هلال معمولی شما احتیاج به ۱٫۷۰ الی ۲ متر پارچه خواهید داشت تا به شما هلالی به عرض ۶۰ الی ۷۰ سانت بدهد و برای تعداد چین ها به ازای هر چین تقریبا ۱۵ سانت پارچه در ارتفاع میخواهد. برای مثال برای یک هلال با ده چین حدودا پارچه ای به عرض ۲ متر در ارتفاع ۱٫۵ متر پارچه نیاز است.

پس تهیه پارچه به ازای هر چین از کناره ها پارچه را به فواصل منظم هر چین ۱۳ سانت از هر دو طرف چرت میزنید. سپس چین های هر طرف را به هم میدوزید.

در ادامه تعدادی از محصولات آماده شده برای مشتریان توسط پرده ادریس را مشاهده مینمایید.

لابی مدل هلال پیچ

مدل پرده هلال

پرده پذیرایی مدل دکور هلال دار

پرده پذیرایی دکور قرینه

مدل هلال گوشواره یراق دار

پرده مدل هلال

رومن به همراه هلال گوشواره

پرده رومن و هلال گوشواره

مدل هلال پیچ گوشواره بلند

پرده پذیرایی هلال گوشواره

پرده مدل والان هلالی

پرده پذیرایی دو هلال

پرده تالار مدل هلالدار

پرده هلال گوشواره

توضیحات پرده مدل آبشاری

برای تهیه پارچه جهت دوخت این مدل پرده شما باید ۱٫۵ الی ۲ برابر عرض پنجره و ۲٫۵ برابر ارتفاع مد نظر برای قد پرده پارچه تهیه نمایید. به عنوان مثال برای پنجره ای به عرض ۳ متر و ارتفاع ۲٫۵ متر شما احتیاج به پارچه ای با ابعاد حداقلی ۴٫۵ عرض در ارتفاع ۶ متر دارید.

نکته قابل توجه در مورد تهیه پارچه برای آبشاری این است که بهتر است از پارچه های ظریف مانند حریر، کرپ، شاین و … استفاده شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ثابت بودن یا محرک بودن آبشاری شما می باشد. یعنی میخواهید پرده را بازو بسته کنید یا اینکه دائما به یک حالت باز شده بماند. فرق این دو مدل در این است که اگر ثابت بماند باید از نوار رفلت دو نخ استفاده کنید و اگر محرک است از نوار رفلت حلقه دار باید استفاده شود.

نمونه پرده های آبشاری آماده شده توسط پرده ادریس

پرده پذیرایی مدل آبشاری

پرده پذیرایی مدل آبشاری

مدل آبشاری یراق دار

پرده آبشاری پرنس

پرده آبشاری ثابت

پرده آبشاری پرنس

پذیرایی مدل آبشاری بالارو

پرده آبشاری

پرده آشپزخانه مدل آبشاری

پرده پرنسس

پرده پذیرایی مدل هلال آبشاری

پرده آبشاری

مدل آبشاری آشپزخانه

پرده آبشاری

پرده تراس مدل آبشاری

پرده آبشاری

نحوه سفارش و خرید از پرده ادریس

شما مخاطبین عزیز میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش خرید به دو روش زیر اقدام نماییید.

خرید حضوری از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید حضوری از پرده ادریس با شماره های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ هماهنگ نمایید و به آدرس مجموعه ادریس که در انتهای سایت قرار دارد مراجعه نمایید. مزایای خرید حضوری از پرده ادریس در این است که شما در محیطی آرام و به دور از شلوغی بازار همراه با پذیرایی از نمونه پارچه های ایرانی و اروپایی بازدید میکنید و در صورت تایید خرید خود را انجام میدهید.

خرید غیر حضوری همراه با خدمات رایگان

در شرایطی که شما قصد خرید در منزل را داشته باشید میتوانید با شماره های ۰۲۱۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید تا مشاوران فروش پرده به صورت رایگان همراه با نمونه پارچه های ایرانی و اروپایی به منزل شما رجوع کرده و شما را راهنمایی کنند.

از خدمات رایگان خرید غیر حضوری میتوان به مشاهده نمونه پارچه، مشاوره و اندازه گیری رایگان بدون پرداخت حتی ایاب ذهاب در منزل اشاره کرد.

پرده پذیرایی

اشتراک گذاری: