تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده آبشاری و هلال دار

پرده آبشاری و هلال دار

پرده آبشاری و هلال دار یکی از مجلل ترین مدل دوخت های پرده بوده که برای پنجره هایی با عرض زیاد بسیار مناسب است. این مدل پرده به دلیل لوکس بودن معمولا در مکان هایی که سبک چیدمان آن، سلطنتی و یا کلاسیک باشد، استفاده می‌شود. مناسب ترین عنوان برای این مدل  پرده پذیرایی می باشد. اما متناسب با مدل دوخت آن می‌توان به عنوان پرده آشپزخانه نیز آن را به کار برد.

در ادامه تعدادی از محصولات آماده شده برای مشتریان توسط پرده ادریس را مشاهده مینمایید.

مدل پرده هلال

1- لابی مدل هلال پیچ

 

پرده پذیرایی دکور قرینه

2- پرده پذیرایی مدل دکور هلال دار

 

پرده مدل هلال

3- مدل هلال گوشواره یراق دار

 

پرده رومن و هلال گوشواره

4- رومن به همراه هلال گوشواره

 

پرده پذیرایی هلال گوشواره

5- مدل هلال پیچ گوشواره بلند

 

پرده پذیرایی دو هلال

6- پرده مدل والان هلالی

 

پرده هلال گوشواره

7- پرده تالار مدل هلالدار

توضیحات پرده مدل آبشاری

برای تهیه پارچه جهت دوخت این مدل پرده آبشاری شما باید 1.5 الی 2 برابر عرض پنجره و 2.5 برابر ارتفاع مد نظر برای قد پرده پارچه تهیه نمایید. به عنوان مثال برای پنجره ای به عرض 3 متر و ارتفاع 2.5 متر شما احتیاج به پارچه ای با ابعاد حداقلی 4.5 عرض در ارتفاع 6 متر دارید.

نکته قابل توجه در مورد تهیه پارچه برای آبشاری این است که بهتر است از پارچه های ظریف مانند حریر، کرپ، شاین و … استفاده شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ثابت بودن یا محرک بودن آبشاری شما می باشد. یعنی می‌خواهید پرده را بازو بسته کنید یا اینکه دائما به یک حالت باز شده بماند. فرق این دو مدل در این است که اگر ثابت بماند باید از نوار رفلت دو نخ استفاده کنید و اگر محرک است از نوار رفلت حلقه دار استفاده شود.

نمونه پرده های آبشاری آماده شده توسط پرده ادریس

پرده پذیرایی مدل آبشاری

8- پرده پذیرایی مدل آبشاری

 

پرده آبشاری پرنس

9- مدل آبشاری یراق دار

 

پرده آبشاری پرنس

10- پرده آبشاری ثابت

 

پرده آبشاری

11- پذیرایی مدل آبشاری بالارو

 

پرده پرنسس

12- پرده آشپزخانه مدل آبشاری

 

پرده آبشاری

13- پرده پذیرایی مدل هلال آبشاری

 

پرده آبشاری

14- مدل آبشاری آشپزخانه

 

پرده آبشاری

15- مدل پرده تراس

پرده مدل هلال و آبشاری

پرده هلالی به پرده ای که دارای انحناء در عرض باشد میگویند. به همین خاطر به پرده مدل آبشاری نیز میتوان مدل هلال دار گفت اما نوع دوخت آبشاری کمی پیچیده تر از پرده مدل هلال دار می‌باشد که در ادامه هر دو مدل را توضیح خواهیم داد.

توضیحات پرده مدل هلال دار

همانطور که در مقدمه توضیح دادیم به مدلی که دارای هلال باشد می‌گویند. برای دوخت پرده هلالی معمولی شما احتیاج به 1.70 الی 2 متر پارچه خواهید داشت تا به شما هلالی به عرض 60 الی 70 سانت بدهد و برای تعداد چین ها به ازای هر چین تقریبا 15 سانت پارچه، در ارتفاع نیاز است. برای مثال برای یک هلال با ده چین حدودا پارچه ای به عرض 2 متر در ارتفاع 1.5 متر پارچه نیاز است.

نحوه سفارش و خرید از پرده ادریس

شما مخاطبین عزیز می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره و سفارش خرید به دو روش زیر اقدام نماییید.

خرید حضوری از پرده ادریس

شما می‌توانید برای خرید حضوری از پرده ادریس با شماره های 02155882770 و 09120355753 هماهنگ نمایید و به آدرس مجموعه پرده ادریس که در انتهای سایت قرار دارد مراجعه نمایید. مزایای خرید حضوری از پرده ادریس در این است که شما در محیطی آرام و به دور از شلوغی بازار همراه با پذیرایی، از نمونه پارچه های ایرانی و اروپایی بازدید می‌کنید و در صورت تایید خرید خود را انجام می‌دهید.

خرید غیر حضوری همراه با خدمات رایگان

در شرایطی که شما قصد خرید در منزل را داشته باشید می‌توانید با شماره های 02155867998 و 09123035178 تماس حاصل نمایید تا مشاوران فروش پرده ‌ادریس به صورت رایگان همراه با نمونه پارچه های ایرانی و اروپایی به منزل شما رجوع کرده و شما را راهنمایی کنند.

از خدمات رایگان خرید غیر حضوری می‌توان به مشاهده نمونه پارچه، مشاوره و اندازه گیری رایگان بدون پرداخت حتی ایاب ذهاب در منزل اشاره کرد.

پرده پذیرایی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.