پرده آشپزخانه می تواند تاثیر فوق العاده ای بر فضای شما بگذارد. برای شخصی سازی بیشتر، پرده هایی را انتخاب کنید که سبک زندگی شما را بیان می کند: بافت، رنگ و سبک خاص خودتان.

پرده های پنجره های آشپزخانه میتوانند اشکال مختلفی داشته باشند و یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد تاثیر بصری در آشپزخانه ها هستند.

انواع مختلفی از گزینه های پرده آشپزخانه وجود دارد. با این حال شکل و سبک پنجره به اضافه بودجه مورد نظر به شما کمک میکنند تا محدوده انتخاب خود را تعیین کنید.با این حال مشاهده نمونه پرده ها و انواع مدل های آن ها میتواند تخیل شما را تحریک کند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

در ادامه با انواع پرده های آشپزخانه ای آشنا می شوید.

سرفصل های پرده آشپزخانه

۱- پرده آشپزخانه مدل پشت دری

۲- پرده هلال دار

۳- پرده آشپزخانه زبرا

۴- پرده شید رول

۵- پرده کرکره چوبی و فلزی

۶- پرده رومن

انواع پرده های آشپزخانه ای

مدل پرده های پارچه ای مانند پلیسه، پرده های کرکره ای مانند شید و زبرا و … تنها چند گزینه از انواع مدل ها می باشند که در ادامه به تفکیک هر کدام توضیح داده شده اند.

پرده پشت دری

پرده پشت دری یا همان ساعت شنی به پرده هایی گفته می شود که پارچه از بالا و پایین به میله ای وصل است و از وسط در صورت نیاز توسط کمر پرده یا پاپیون جمع می شود. متراژ مصرف پارچه این مدل معمولا ۲٫۵ برابر الی ۳ برابر عرض پنجره می باشد. این مدل معمولا بر روی پنجره های کوچک و یا پنجره های متصل به درب استفاده می شود.

پرده آشپزخانه

تصویر شماره یک

پرده پشت دری

تصویر شماره دو

 پرده هلال دار

این مدل پرده یکی دیگر از مدل پرده های پارچه ای می باشد که مناسب برای محیط آشپزخانه است. در این مدل پرده پارچه را به صورت هلال دار دوخته و به ریل پرده اتصال میدهند . در این مدل متناسب با حفظ حریم خصوصی میتوان پارچه را به صورت تمام قد یعنی کل پنجره را پوشش دهد و یا به صورت نیمه قد یعنی مقداری از پنجره را پوشش دهد دوخت.

پرده آشپزخانه

تصویر شماره سه

پرده آشپزخانه

تصویر شماره چهار

پرده پرنسس

عکس شماره پنج

پرده آشپزخانه زبرا

پرده زبرا یا همان شب و روز به پرده هایی گفته می شود که مکانیزم حرکتی آن اتومات ( توسط قرقره و گیربکس ) می باشد و پارچه های راه راه شب و روز داشته باشد می گویند.

این مدل پرده ها به دلیل راحتی در تنظیم نور ورودی و جا گیر نبودن بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است.

پرده شب و روز

تصویر شماره شش

پرده شیدرول

گاهی اوقات برای اینکه حریم خصوصی بیشتری داشته باشیم نیاز است تا از پرده ای استفاده کنیم تا جلوی دید را بگیرد، پرده شید رول علاوه بر اینکه میتواند به شما حریم خصوصی دهد میتواند بر زیبایی محیط شما کمک کند.

پرده های شید علاوه بر رنگ بندی مختلف دارای طرح های مناسب برای هر محیطی نیز می باشد که به شما کمک میکند تا به راحتی پرده را با محیط ست نمایید.

علاوه بر این شما با انتخاب مدل دومکانیزم پرده شید رول میتوانید جلوی ورود میزان نور و یا دید را تنظیم کنید.

پرده آشپزخانه

تصویر شماره هفت

پرده شید آشپزخانه

تصویر شماره هشت

پرده کرکره چوبی و فلزی

پرده کرکره ای به مدلی از پرده ها گفته می شود که تعدادی اسلاید چوبی یا فلزی ( آلیمینوم) توسط زنجیر های پلاستیکی یا نخ های مقاوم به هم متصل شوند گفته می شود

لازم به ذکر می باشد که این اسلاید ها به صورت افقی و موازی هم به یکدیگر متصل می شوند.

پرده کرکره ای آشپزخانه

تصویر شماره نه

پرده کرکره ای آشپزخانه

پرده کرکره ای آشپزخانه تصویر شماره ده

پرده رومن

یکی از محبوب ترین مدل پرده های پارچه ای که تلفیقی از مدل بالارو و پارچه ای است پرده رومن میباشد. این مدل به دلیل پارچه ای و قابل شست و شو بودن نزد مشتریان بسیار محبوب است. برای مطالعه بیشتر و مشاهده عکس های دیگری از این مدل بهتر است به صفحه ی مربوط به رومن در همین سایت مراجعه کنید.

پرده رومن آشپزخانه

تصویر پرده رومن آماده شده توسط دوخت پرده ادریس

پرده آشپزخانه مدل رومن

پرده رومن تصویر شماره دوازده

نحوه خرید پرده آشپزخانه پرده ادریس

شما به دو صورت می توانید از پرده ادریس خرید کنید که در هر دو روش طراحی و اندازه گیری کاملا رایگان می باشد.

خرید حضوری از فروشگاه

در این روش شما میتوانید با مراجعه به آدرسی که در انتهای سایت گذاشته شده است از فروشگاه دیدن نمایید و مدل مربوطه خود را انتخاب نمایید. یکی از مزیت های این روش مشاهده نمونه های بیشتر پرده و انتخاب راحت تر محصول می باشد.

خرید غیر حضوری و در منزل

در این روش با شماره گیری شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و هماهنگی با طراح پرده، مشاور و طراح فروشگاه به صورت رایگان همراه با کالیته های پرده  به منزل یا محیط کار شما مراجعه میکنند و با اندازه گیری و مشاهده محیط شما را راهنمایی مینمایند تا خریدی بهتر و به صرفه داشته باشید. مزایای خرید غیر حضوری در این است که شما پارچه را در نور خانه به دور از نورپردازی های اضافی فروشگاه های پرده انتخاب میکنید و به راحتی میتوانید با محیط آن ها را ست کنید.

مشاوره رایگان پرده آشپزخانه

اشتراک گذاری: