تمام ایده های طراحی، اکسسوری ها و چیدمان ها با گذر زمان کارایی خود را از دست میدهند و ایده های جدید بوجود می آید. پرده شید پلیسه یکی از آن ایده های جدید می باشد که متناسب با نیاز روز می باشد.

تعریف پرده شید پلیسه

این مدل پرده ها شبیه پرده های افقی هستند. پارچه ای چین دار به پروفیلی خاص متصل میشود و با استفاده از بند، زنجیر یا دست به شکل پلیسه های محکم منتاژ می شوند. این پرده ها یک مانع خوب برای جلوگیری از ورود نور و حفظ حریم خصوصی می باشند. با پارچه هایی مخصوصی ساخته می شوند که در برابر اشعه خورشید مقاوم هستند و به راحتی از بین نمیروند. یکی از مزایای این مدل پرده ها در این است که نگهداری از ان ها آسان بسیار آسان است، فقط آن ها را با آب ولرم خیس کنید، بشویید و مستقیم نصب کنید تا خشک شوند.

مکانیزم حرکتی

پرده شید پلیسه را شما میتوانید به حالت های زیر سفارش دهید.

۱- حالت دستی یک طرفه:در این حالت بالا پایین کردن پرده با دست صورت میگیرد و فقط از یک طرف امکان پذیر است.

۲- حالت دستی دو طرفه: در این حالت بالا پایین کردن به داست انجام می شود و از هر دو طرف امکان پذیر است.

۳- حالت غیر دستی : بالا پایین شدن پرده توسط بند انجام می گیرد.

محیط های مناسب پرده شید پلیسه

این مدل پرده به دلیل نصب شدن بر روی قاب پنجره و جا گیر نبودن برای تمامی محیط ها مناسب می باشد. اما بیشتر به عنوان پرده اداری، پرده آشپزخانه، پشت دری از آن استفاده می شود . لازم به ذکر است که این مدل پرده به دلیل نصب بر روی قاب برای محیط های شیب دار مانند پنجره شیروانی ها بسیار عالی می باشد.

شید پلیسه ها یکی از محبوب ترین روش های دیزاین پنجره می باشند که تلفیقی از سبک و عملکرد آسان است. آن ها در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها موجود هستند که به راحتی با دکوراسیون شما قابل تطابق دادن هستند.

پرده شید پلیسه

و در آخر شما میتوانید جهت سفارش این مدل پرده همراه با ظمانت با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری: