تمام ایده های طراحی، اکسسوری‌ها و چیدمان‌ها با گذر زمان کارایی خود را از دست می‌دهند و ایده‌های جدید به وجود می‌آیند. پرده شید پلیسه یکی از آن ایده‌های جدید با طراحی متناسب با نیاز روز می‌باشد. شید پلیسه جزو پرده‌هایی است که مخاطب زیادی دارند.

پرده شید پلیسه

نمونه ی اجرا شده پرده شید پلیسه 

شید پلیسه سبز

مدل پرده شید پلیسه مناسب برای آشپزخانه

مدل شید پلیسه

شید پلیسه طوسی

تعریف پرده شید پلیسه

این مدل پرده‌ها شبیه پرده‌های افقی هستند. پارچه‌ای چین‌دار به پروفیلی خاص متصل می‌شود و با استفاده از بند، زنجیر یا دست به شکل پلیسه‌های محکم مونتاژ می‌شوند. این پرده‌ها یک مانع خوب برای جلوگیری از ورود نور و حفظ حریم خصوصی می‌باشند. شید پلیسه با پارچه‌های مخصوصی ساخته می‌شوند که در برابر اشعه خورشید مقاوم هستند و به راحتی از بین نمی‌روند. یکی از مزایای این مدل پرده‌ها در این است که نگهداری از آن‌ها بسیار آسان است، برای شستشو باید آن‌ها را با آب ولرم خیس کنید، بشویید و مستقیم نصب کنید تا خشک شوند.

مکانیزم حرکتی

پرده شید پلیسه در انواع زیر قابل سفارش است:

۱- حالت دستی یک طرفه: در این حالت بالا پایین کردن پرده با دست صورت می‌گیرد و فقط از یک طرف امکان‌پذیر است.

۲- حالت دستی دو طرفه: در این حالت بالا پایین کردن با دست انجام می‌شود و از هر دو طرف امکان‌پذیر است.

۳- حالت غیردستی: بالا پایین شدن پرده توسط بند انجام می‌گیرد.

محیط‌های مناسب پرده شید پلیسه

این مدل پرده به دلیل نصب شدن بر روی قاب پنجره و جا گیر نبودن برای تمامی محیط‌ها مناسب می‌باشد. اما بیشتر به عنوان پرده اداری، پرده آشپزخانه و پرده پشت دری از آن استفاده می‌شود . لازم به ذکر است که این مدل پرده به دلیل نصب بر روی قاب برای محیط‌های شیب‌دار مانند پنجره شیروانی‌ها بسیار عالی می‌باشد.

شید پلیسه‌ها یکی از محبوب‌ترین روش‌های دیزاین پنجره می‌باشند که تلفیقی از سبک سنتی و مدرن می‌باشند. این پرده‌ها در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و سبک‌ها موجود هستند که به راحتی قابلیت تطبیق با هر دکوراسیونی را دارند.

پرده شید پلیسه

نحوه خرید پرده مدل شید پلیسه

برای خرید این مدل پرده‌ها می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه پرده ادریس مراجعه کنید یا در منزل، پرده مورد نظر خود را سفارش دهید. پرده ادریس دارای خدمات رایگان فراوانی است که به نمونه‌هایی از آن اشاره کرده ایم:

  • خدمات مشاوره رایگان به صورت حضوری و غیر حضوری
  • ارسال رایگان برای سفارش‌های بالای ۵ میلیون تومان
  • اندازی‌گیری قاب پرده در محل بدون پرداخت هزینه
  • تحویل و نصب رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۵۵۸۸۲۷۷۰ یا ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری: