یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های پرده برای پنجره، پرده سیلوئت می‌باشد. با این مدل پرده، شما محیطی با زیبایی محض که نور را دگرگون می‌کند خواهید داشت. این مدل هم زیبایی خاصی به محیط می‌بخشد و هم نور مناسبی را با رعایت حریم شخصی به ارمغان می‌آورد. از سیلوئت می‌توانید در تمامی محیط‌ها بهره ببرید پرده اداری، پرده اتاق نشمین، پرده آشپزخانه و …

اغلب مشتریان در مورد مزایای این پرده سؤال‌های زیادی دارند. بنابراین ما در این مقاله برخی از مزایای پرده‌های سیلوئت را شرح خواهیم داد:

مزایای پرده سیلوئت

مزایای این مدل پرده بسیار است که ما در اینجا به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

۱- داشتن نور خورشید و حریم خصوصی

یکی از مزیت‌های مهم این پرده‌ها این است که همزمان با حفظ حریم خصوصی، شما از نور آفتاب هم می‌توانید استفاده کنید. نور خورشید برای بسیاری از ما لذت‌بخش است، اما لزوماً نمی‌خواهیم نور خورشید مستقیماً به خانه بتابد از طرفی ممکن است قصد نداشته باشیم که پرده‌ها را پایین بکشیم و محیط را تاریک کنیم. بنابراین حفظ حریم شخصی همراه با بهره‌مندی از نور خورشید، بهترین ایده‌آل برای ما محسوب می‌شود.

پارچه‌های شفاف پرده سیلوئت با کاهش نور خورشید و ارائه حریم خصوصی همه این نگرانی‌ها را برطرف می‌کند. حتی می‌توانید پرده‌ها را برای افزایش یا کاهش حریم خصوصی و نور تنظیم کنید و به ترکیبی عالی از هرآنچه که دلخواه شماست، برسید.

۲- محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش

یکی دیگر از ویژگی‌های عالی این پرده‌ها محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است. این نه تنها برای خانواده شما مفید است، بلکه می‌تواند از اثاثیه منزل شما در برابر رنگ‌پریدگی و سایر آسیب‌های خورشید محافظت کند.

۳- تنوع در طرح و رنگ پرده سیلوئت

اکثر افراد فکر می‌کنند که این پرده‌ها به صورت تک رنگ عرضه می‌شوند، اما این تصور اشتباهی است! این پرده‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قابل سفارش می‌باشند. علاوه بر این شما می‌توانید تصویر مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا در ابعاد درخواستی شما بر روی پرده سیلوئت به صورت سه بعدی چاپ کنیم.

پرده سیلوئت چاپی

نور طبیعی به افزایش بهره‌وری، بهبود خلق‌وخو و حتی بهبود سلامتی شما کمک می‌کند. از بسیاری جهات نور طبیعت نیز می‌تواند فضای داخلی محیط شما را به زیبایی جلوه دهد.

برای خرید و مشاهده تنوع این محصول می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و از مشاوره و طراحی رایگان در منزل مجموعه پرده ادریس بهره ببرید.

مشاوره پرده

اشتراک گذاری: