یکی از محبوب ترین گزینه های پرده برای پنجره پرده سیلوئت می باشد. با این مدل پرده شما محیطی با زیبایی محظ که نور را دگرگون میکند خواهید داشت. به خودتان تجملات داشتن نور و حریم خضوصی را به طور همزمان می بخشید. از سیلوئت می توانید در تمامی محیط ها بهره ببرید پرده اداری، پرده اتاق نشمین، پرده آشپزخانه و …

اغلب از ما در مورد مزایای این پرده سوال می شود. بنابراین در اینجا چند مورد را مورد بررسی قرار می دهیم.

مزایای پرده سیلوئت

مزایای این مدل پرده بسیار است که ما در اینجا به چند مورد آن اشاره میکنیم.

۱- داشتن نور خورشید و حریم خصوصی

یکی از مزیت های مهم این پرده ها این است که همزمان با حفظ حریم خصوصی، شما از نور آفتاب هم میتوانید استفاده کنید. بسیاری از ما از نور خورشید لذت می بریم، اما لزوما نمی خواهیم نور خورشید مستقیما به خانه بتابد. با این حال مسلما نمیخواهیم پرده ها را پایین بکشیم و محیط را تاریک کنیم.ما همچنین حریم خصوصی را همراه با ورود نور میخواهیم.

پارچه های شفاف پرده سلوئت با کاهش نور خورشید و ارائه حریم خصوصی محتاطانه همه این نگرانی ها را برطرف میکند. حتی میتوانید پرده ها را برای افزایش یا کاهش حریم خصوصی و نور تنظیم کنید و به ترکیبی عالی از هرآنچه دلتان میخواهد برسید.

۲- محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش

یکی دیگر از ویژگی های عالی این پرده ها محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است. این نه تنها برای خانواده شما مفید است، بلکه میتواند از اثاثیه منزل شما در برابر رنگ پریدگی و سایر آسیب ها خورشید محافظت کند.

۳- تنوع در طرح و رنگ پرده سیلوئت

اکثر افراد فکر میکنند که این پرده ها فقط در یک رنگ ارائه می شوند. این در واقع درست نیست! شما در واقع میتوانید این پرده ها در طرح ها و رنگ های مختلفی سفارش دهید. علاوه بر این شما میتوانید تصویر مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا در ابعاد درخواستی شما بر روی پرده سیلوئت به صورت سه بعدی چاپ کنیم.

پرده سیلوئت چاپی

نور طبیعی به افزایش بهره وری، بهبود خلق و خو و حتی بهبود سلامتی شما کمک میکند. از بسیاری جهات نور طبیعت نیز میتواند فضای داخلی محیط شما را به زیبایی جلوه دهد.

شما برای خرید و مشاهده تنوع این محصول میتوایند با شماره های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و از مشاوره و طراحی رایگان در منزل پرده ادریس بهره ببرید.

مشاوره پرده

اشتراک گذاری: