وقتی صحبت از خرید پرده می شود اولین نکته ای که باید به آن توجه نمود مدل دوخت پرده می باشد ، به این دلیل که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پرده دارد در این مقاله سعی بر این است که شما را با انواع مدل دوخت های پرده ای آشنا کنیم .

انواع دوخت پرده عبارت اند از :

۱- دوخت پلیسه

۲- دوخت پلیسه ریز

۳- دوخت پلیسه بریلنتی

۴- دوخت پلیسه آسترکشی

۵- دوخت فلت

۶- دوخت فلت آسترکشی

۷- دوخت ساده

۸- دوخت ساده با آسترکشی

۹- دوخت دکوری ساده و ریزشی

۱۰- دکوری آسترکشی

۱۱- دکوری پلیسه

۱۲- دکوری پلیسه آسترکشی

۱۳- دکور پانچ

۱۴- دکور پانچ آسترکشی

۱۵- دکور یقه شل

۱۶- دکور یقه شل آسترکشی

۱۷- دکور پنل

۱۸- دکور صوفی

۱۹- دکور صخره ای

۲۰-  رومن

۲۱ – رومن آسترکشی

۲۲- دوخت آستر

۲۳- پشت دری

۲۴- پشت دری آسترکشی

۲۵- هلال

۲۶ – آبشاری یا پرنسسی

شما می توانید برای اطلاع بیشتر هرکدام از انواع دوخت پرده با شماره های ۰۲۱۵۵۸۶۷۹۹۸ یا ۰۲۱۵۵۸۷۲۷۷۰ تماس حاصل نمایید و همچنین جهت مشاهده نمونه پارچه به صورت رایگان در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

 خرید پرده از مجموعه ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و هر محیط دیگری که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خودرا با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

سفارش پرده در منزل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

سفارش پرده از فروشگاه

همچنین اگر قصد خرید حضوری و دریافت کوپن تخفیف برای خرید بعدی و یک بار شست و شوی رایگان تا یک سال از مجموعه ادریس را دارید می توانید با هماهنگی با شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۵۵۸۷۲۷۷۰ به فروشگاه مراجعه کنید.

 

پرده پذیرایی

پرده ادریس

اشتراک گذاری: