خانه / دکوراسیون / ده مدل از جدیدترین پرده های والان
خرید پرده

ده مدل از جدیدترین پرده های والان

والان در قسمت رویی پرده قرار می‌گیرد و جلوه زیبایی به آن می‌بخشد. پرده‌های والان انواع مختلفی دارند و برای قسمت‌های متفاوت منزل مانند پرده‌های آشپزخانه، پذیرایی و اتاق خواب مناسب هستند. درواقع می‌توان گفت والان جنبه تزئینی برای پرده دارد. هر ساله مدل‌های جدیدی برای پرده والان طراحی می‌شوند که طرفداران زیادی دارند. پارچه‌هایی که برای دوخت والان استفاده می‌شوند، دارای تنوع زیادی هستند. جنس هر پارچه برای نمونه خاصی از پرده های والان مناسب است.

جدیدترین پرده های والان

انواع پرده های والان

در ادامه به معرفی مدل‌های پرده والان پرداخته‌ایم.

پرده‌ های والان سلطنتی

این نوع والان‌‎ها برای پرده‌های پذیرایی بسیار مناسب هستند. پرده والان‌های سلطنتی فضایی کلاسیک را در محیط اتاق ایجاد می‌کند. اگر پذیرایی بزرگی دارید، می‌توانید از این نوع پرده والان برای تکمیل دکوراسیون خود استفاده کنید.
پرده والان سلطنتی معمولاً دارای طرح‌ها و الگوهایی با جزئیات پیچیده است که از الگوهای هندسی، خطوط تنیده، طرح‌های پیچیده و زیبا، اشکال معماری و نمادها تشکیل می‌شود. این پرده‌ها اغلب با استفاده از رنگ‌های غنی و جواهری مانند قرمز، زرد، طلایی، بنفش و سبز تزئین می‌شوند.

پرده‌های والان یک طرفه

پرده والان یک طرفه یا پرده والان یک سو، نوعی پرده است که فقط از یک طرف دیوار قابل مشاهده است. این نوع پرده معمولاً در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به پوشش یک طرف دیوار برای اهداف زیبایی، حفظ حریم خصوصی یا محدود کردن دید دارند. استفاده از پرده والان یک طرفه می‌تواند به دکوراسیون فضای داخلی شما جلوه و جذابیت بیشتری ببخشد و در عین حال حریم خصوصی را حفظ کند. از این مدل پرده های والان در طراحی پرده‌های اتاق خواب یا پذیرایی استفاده می‌شود. از مدل پرده‌های پانچ برای دوخت پرده های والان یک‌طرفه استفاده می‌شود.

پرده‌های والان مخمل

مخمل یک پارچه بافته شده است که دارای سطحی نرم و لطیف است. پرده‌های والان مخمل با ایجاد جذابیت و لطافت و طراحی‌های منحصر به فرد، معمولاً به دکوراسیون داخلی، فضای باشکوهی می‌بخشند. آن‌ها می‌توانند از رنگ‌ها و الگوهای مختلفی تشکیل شوند و با سبک‌ و ذوق شما و دکوراسیون فضای مورد نظرتان تطابق داشته باشند.

پرده‌های والان تور

پرده‌های والان تور در طراحی داخلی به دلیل ظاهر زیبا و عملکرد عالی در مدیریت نور و ایجاد حس فضای باز، بسیار محبوب هستند. آن‌ها به طور خاص در اتاق‌هایی که به نور مستقیم خورشید دسترسی دارند، کاربرد بسیاری دارند زیرا می‌توانند از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کنند و در عین حال نور طبیعی را وارد اتاق کنند.

ده مدل پرده والان

"</p

پرده والان کلاسیک

"</p

والان پرده پانچ

"</p

پرده والان یک طرفه

"</p

والان پرده کلاسیک جدید

"</p

پرده والان مدرن

"</p

والان پرده رومن

"</p

پرده والان مخمل

"</p

والان پرده ساده

"</p

پرده والان سلطنتی

"</p

والان پرده تور

همچنین ببینید

دکوراسیون خاکستری برای آشپزخانه

دکوراسیون خاکستری برای آشپزخانه

دکوراسیون خاکستری به عنوان یک سبک مدرن در طراحی داخلی، به سرعت جا افتاده و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *