پرده شید رول چیست؟ برای چه پنجره ای مناسب است؟ در کدام محیط ها میتوان از آن استفاده نمود؟ چه مزیت هایی دارد و نحوه ی نصب آن به چه صورت است؟

شاید قبل از خرید شید رول با سوالاتی مانند سوالات بالا مواجه شوید. ما در این مقاله سعی بر این داریم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

پرده شید رول چیست؟

این مدل پرده جزو دسته ی پرده های غلتکی قرار دارد که به صورت رول شده حول محور یک میله جمع می شود و در بالای پنجره داخل کانال محافظ پرده قرار میگیرد.

کرکره غلتکی توسط یک زنجیر که در کنار پرده است کار میکند. همچنین میتوان به این مدل پرده موتور برقی نصب نمود تا با ریموت از راه دور کار کند.

پرده اداری شید

این مدل پرده برای چه محیط هایی مناسب است؟

از پرده شید میتوان در تمامی محیط های مسکونی به عنوان پرده پذیرایی ، پرده اتاق خواب و  پرده آشپزخانه و در محیط های اداری به عنوان پرده اداری استفاده نمود.

پرده شید رول

پرده شید رول برای چه نوع پنجره هایی مناسب است؟

پرده های شید برای اکثر پنجره های چهار گوش مناسب هستند. اگر پنجره ای دارید که میخواهید از مدل های دیگری مانند پرده های پارچه ای استفاده کنید میتوانید از شید به عنوان نور گیر یا پشت پرده ای به جای آستر استفاده نمایید.

پرده شید رول

پرده شید رول مدل دو مکانیزم

در این مدل به جای یک محور، دو محور تعبیه میشود. محور زیری به عنوان آستری و محور رویی به عنوان زمینه اصلی که معمولا از جنس تور طرح دار می باشد.

پرده شید رول

پرده شید رول

نمونه اجرا شده توسط پرده ادریس

چرا این مدل پرده را انتخاب نماییم؟

معمولا به دلایل متعددی پرده شید به مشتری پیشنهاد می شود که هر کدام را میتوان دلیل مهمی دانست که چند دلیل اصلی را در ادامه آورده ایم.

دلیل اول شست و شوی راحت این پرده می باشد.البته لازم به ذکر است که به دلیل داشتن کانال خیلی دیر به دیر احتیاج به شست و شو پیدا میکنند.

دلیل دوم مکانیزم راحت بازو بسته شدن و جا گیر نبودن آن می باشد. کانال این پرده ابعاد کمی دارد که در بالای پنجره نصب می شود.

دلیل دیگر تنوع بالای و رنگ بندی زیاد شید رول می باشد که به شما این امکان را میدهد با هر محیطی آن را ست کنید.

پرده شید

ویدئو نمونه اجرا شده پرده شید رول توسط پرده ادریس

نحوه خرید پرده شید رول از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده اداری، پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و هر محیط دیگری که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خودرا با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

خرید پرده در محل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل و محل کار را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک شویی پرده و شوروم یا همان فروشگاه اختصاصی پرده با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب ترین کالا با منصفانه ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما میتوانید با شماره گیری شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸-۰۲۱ و ۵۵۸۸۲۷۷۰-۰۲۱ جهت حضور در فروشگاه تماس حاصل نمایید.

هم چنین شما میتوانید جهت دریافت عکس های بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری: