پرده لوردراپه یک نوع پرده کرکره ای عمودی است که جدیدا به صورت پرده ورتیکال یا دی کی تولید می شود. ضخامت و خشک بودن آن باعث می‌شود برخی افراد از جمله مدیران اداراه ها  خواهان این مدل پرده، بعنوان پرده اداری می باشند.

پرده لوردراپه

پرده های عمودی معمولا تکمیل کننده دکوراسیون اتاق هستند و به حفظ حریم خصوصی، تنظیم دما، جلوگیری از ورود نور خورشید به اتاق کمک میکنند. در واقع، پرده های عمودی برای اتاق هایی ایده آل هستند که آفتاب ممکن است شما را دچار دردسر و آزار و اذیت قرار دهد.

این سبک پرده ها راهی عالی برای صرفه جویی در فضا و ایجاد خطوطی تمیز و مدرن در هر اتاق هستند. پرده‌های لوردراپه در رنگ ها ی مختلفی ارائه می‌گردند تا به طور یکپارچه با دکوراسیون داخلی ترکیب شوند و در عین حال ظاهری شیک به پنجره شما اضافه کنند. در حال حاضر پرده های عمودی خاکستری بسیار محبوب هستند. این رنگ خنثی تقریبا در هرشرایطی و با هر سبکی از دکوراسیون هم خوانی دارند.

اجزاء تشکیل دهنده پرده لوردراپه

پرده لوردراپه از اسلاید های ۹ الی ۱۳ سانتی متری تشکیل می شود که بر روی ریل آلومینیومی نصب می‌گردند. برای اتصال اسلاید ها به یکدیگر در انتهای آن ها کیسه هایی وجود دارد که وزنه های پلاستیکی یا سربی در داخل‌شان قرار میگیرد، این وزنه ها توسط زنجیر پلاستیکی به هم متصل می شوند.

در کنار ریل آلومینیومی یک زنجیر قرار دارد که پرده توسط آن بازو بسته و چپ و راست میشود.

 

نحوه شست و شو

پرده ورتیکال از pvc ساخته شده و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. که شما می توانید به سادگی با اسفنج آن را تمیز یا با پارچه ای نرم آن را پاک کنید. این مزیت آن ها را به پرده هایی مناسب برای پرده آشپزخانه تبدیل میکند.

جهت شست و شوی کامل لوردراپه به این صورت عمل کنید:

۱- ابتدا زنجیرها و سرب های پایین اسلاید ها را در آورید .

۲- سپس اسلاید ها را از ریل خارج کنید.

۳- در محیطی باز مانند حیاط خانه اسلاید دراپه را پهن کنید و با آب و مواد شوینده بشورید.

۴- در انتها برای خشک کردن پرده ها آن ها را در حالت خیس شده از به ریل خود وصل کنید تا خشک شود.

نحوه سفارش پرده لوردراپه

برای خرید آسان و مقرون به صرفه پرده دراپه میتوانید با شماره های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ یا ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با ارسال رنگ بندی و طرح های این مدل همراه با متخصص شما را راهنمایی  و خریدتان را ثبت کنند

اشتراک گذاری: