تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده لوردراپه

پرده لوردراپه

پرده لوردراپه یک نوع پرده کرکره ای عمودی است که جدیدا به صورت پرده ورتیکال یا دی کی تولید می شود. ضخامت و خشک بودن آن باعث می‌شود برخی افراد از جمله مدیران اداره ها خواهان این مدل پرده، به عنوان پرده اداری می باشند. لوردراپه پذیرایی و لوردراپه سه بعدی جزو محبوب‌ترین‌های این مدل هستند.

پرده لوردراپه

پرده های عمودی معمولا تکمیل کننده دکوراسیون اتاق هستند و به حفظ حریم خصوصی، تنظیم دما، جلوگیری از ورود نور خورشید به اتاق کمک میکنند. در واقع، پرده های عمودی برای اتاق هایی ایده آل هستند که آفتاب ممکن است شما را دچار دردسر و آزار و اذیت قرار دهد.

این سبک پرده ها راهی عالی برای صرفه جویی در فضا و ایجاد خطوطی تمیز و مدرن در هر اتاق هستند. پرده‌های لوردراپه در رنگ های مختلفی ارائه می‌گردند تا به طور یکپارچه با دکوراسیون داخلی ترکیب شوند و در عین حال ظاهری شیک به پنجره شما اضافه کنند. در حال حاضر پرده های عمودی خاکستری بسیار محبوب هستند. این رنگ خنثی تقریبا در هرشرایطی و با هر سبکی از دکوراسیون هم خوانی دارند.

پرده لوردراپه در انواع ساده، طرحدار، چوبی و پارچه‌ای وجود دارد؛ همچنین برای محیط اداری، آشپزخانه و اتاق خواب، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرده لوردراپه

اجزاء تشکیل دهنده پرده لوردراپه

پرده لوردراپه از اسلاید های 9 الی 13 سانتی متری تشکیل می شود که بر روی ریل آلومینیومی نصب می‌گردند. برای اتصال اسلاید ها به یکدیگر در انتهای آن ها کیسه هایی وجود دارد که وزنه های پلاستیکی یا سربی در داخل‌شان قرار میگیرد، این وزنه ها توسط زنجیر پلاستیکی به هم متصل می شوند.

در کنار ریل آلومینیومی یک زنجیر قرار دارد که پرده توسط آن بازو بسته و چپ و راست میشود.

 

ساختار پرده لوردراپهنحوه شست و شو

پرده ورتیکال از pvc ساخته شده و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. که شما می توانید به سادگی با اسفنج آن را تمیز یا با پارچه ای نرم آن را پاک کنید. این مزیت آن ها را به پرده هایی مناسب برای پرده آشپزخانه تبدیل میکند.

جهت شست و شوی کامل لوردراپه به این صورت عمل کنید:

1- ابتدا زنجیرها و سرب های پایین اسلاید ها را در آورید .

2- سپس اسلاید ها را از ریل خارج کنید.

3- در محیطی باز مانند حیاط خانه اسلاید دراپه را پهن کنید و با آب و مواد شوینده بشورید.

4- در انتها برای خشک کردن پرده ها آن ها را در حالت خیس شده از به ریل خود وصل کنید تا خشک شود.

پرده لوردراپه آشپزخانه

ویژگی‌ پرده‌های لوردراپه

1- پرده‌های لوردراپه به آسانی باز و بسته می‌شوند و امکان تنظیم نور و حریم خصوصی را فراهم می‌کنند.

2- این پرده‌ها دارای طراحی مدرن و ساده هستند و به راحتی با دکوراسیون داخلی منطبق می‌شوند.

3- پرده‌های لوردراپه به آسانی نصب می‌شوند و نگهداری از آن‌ها نیز ساده است.

4- این پرده‌ها برای اتاق‌های مختلف از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب و حتی اتاق اداری مناسب هستند.

نحوه سفارش پرده لوردراپه

برای خرید آسان و مقرون به صرفه پرده دراپه میتوانید با شماره های 02155882770 یا 09123035178 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با ارسال رنگ بندی و طرح های این مدل همراه با متخصص شما را راهنمایی  و خریدتان را ثبت کنند

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.