پرده لوردراپه یک نوع پرده کرکره ای عمودی می باشد که جدیدا به صورت پرده ورتیکال یا دی کی تولید می شود. اما بنا به دلایلی مانند ضخامت و خشک بودن آن برخی افراد مانند مدیران اداراه ها  خواهان این مدل پرده برای پرده اداری می باشند.

پرده لوردراپه

پرده های عمودی معمولا تکمیل کننده دکوراسیون یک اتاق می باشند که به حفظ حریم خصوصی، تنظیم دما، جلوگیری از ورود نور خورشید به اتاق کمک میکنند. در واقع، پرده های عمودی برای اتاق هایی ایده آل هستند که آفتاب ممکن است شما را دچار دردسر و آزار و اذیت قرار دهد.

این سبک پرده ها راهی عالی برای صرفه جویی در فضا و ایجاد خطوطی تمیز و مدرن در هر اتاق هستند. این پرده ها در رنگ ها ی مختلفی ارائه می شوند تا به طور یکپارچه با دکوراسیون داخلی شما ترکیب شوند و در عین حال ظاهری شیک به پنجره شما اضافه کنند. پرده های عمودی خاکستری در حال حاضر بسیار محبوب هستند این رنگ خنثی تقریبا در هرشرایطی و با هر سبکی با دکوراسیون هم خوانی دارند.

اجزاء تشکیل دهنده پرده لوردراپه

پرده لوردراپه از اسلاید های ۹ الی ۱۳ سانتی تشکیل می شود که بر روی ریل آلمینیومی نصب می شوند. برای اتصال اسلاید ها به هم در انتهای آن ها کیسه هایی وجود دارد که وزنه های پلاستیکی یا سربی در داخل آن ها قرار میگیرد، این وزنه های توسط زنجیر پلاستیکی به هم متصل می شوند.

در کنار ریل آلمینیومی یک زنجیر قرار دارد که پرده توسط آن بازو بسته و چپ و راست میشود.

 

نحوه شست و شو

پرده ورتیکال که از pvc ساخته شده و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است را می توانید به سادگی با اسفنج تمیز کنید یا با پارچه ای نرم آن را پاک کنید. این مزیت آن ها را به پرده هایی مناسب برای پرده آشپزخانه تبدیل میکند.

جهت شست و شوی کامل لوردراپه به این صورت عمل کنید:

۱- ابتدا زنجیرها و سرب های پایین اسلاید ها را در آورید .

۲- سپس اسلاید ها را از ریل خارج کنید.

۳- در محیطی باز مانند حیاط خانه اسلاید دراپه را پهن کنید و با آب و مواد شوینده بشورید.

۴- در انتها برای خشک کردن پرده ها آن ها را در حالت خیس شده از به ریل خود وصل کنید تا خشک شود.

نحوه سفارش پرده لوردراپه

شما برای خرید آسان و مقرون به صرفه پرده دراپه میتوانید با شماره های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ یا ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با ارسال رنگ بندی و طرح های این مدل همراه با متخصص این امر خدمت شما، شما را راهنمایی کنند و خرید شما را ثبت کنند

اشتراک گذاری: