1

آنچه باید درباره محله عبدل آباد بدانید

محله عبدل آباد کجاست ؟

محله عبدل آباد واقع در جنوب غرب تهران .اقع در منطقه ۱۹ در مجاورت بزرگراه شهید کاظمی ،بزرگراه آزادگان ، بزرگراه چراغی واقع در انتهای بزرگراه نواب و بزرگراه تندگویان می باشد .

محله های نزدیک به عبدل آباد می توان به خانی آباد، نازی آباد، شهرک شریعتی، نعمت آباد، شهرک احمدیه، یافت آباد و دولت خواه اشاره کرد .

بازار های نزدیک به عبدل آباد : بازار مبل یافت آباد و نعمت آباد، بازار دوم نازی آباد ، بازار میوه و تره بار مرکزی تهران می باشد .

مراکز تفریحی و بازارچه های عبدل آباد :

مراکز تفریحی عبدل آباد میتوان به سینما پردیس کیان ، بوستان ولایت ، بوستان شهید کاظمی ، بوستان شریعتی و بوستان عبدل آباد اشاره کرد .

بازارچه های عبدل آباد : بازار پارچه و پرده خیابان احسانی و خیابان انقلاب ، بازار لوازم سیسمونی و پارچه خیابان احد ، بازار کفش و کتانی و  بوتیک لباس زنانه و مردانه خیابان بدر ، بازار بساط گستران (دستفروشان ) پارک عبدل آباد مرکز خرید پردیس کیان و پاساژ پرده زبرا جوانه اشاره کرد .

 

لازم به ذکر است که دوخت پرده ادریس با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال جهت رفاه و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان پرده خدمات طراحی ، اندازه گیری ، مشاهده نمونه پارچه را به صورت رایگان در منزل شما در کمتر از ۲۴ ساعت انجام میدهد و در صورت سفارش از جانب شما به شرط موجود بودن پارچه دوخت و نصب در کمتر از ۴۸ ساعت صورت می پذیرد .

جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۵۵۸۶۷۹۹۸ یا ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید.

 

برای مشاهده نمونه پرده ها کلیک کنید

مدل پرده پذیراییپرده رومن مدل پرده اتاق خوابمدل پرده آشپزخانه

اشتراک گذاری: