تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

بازار بزرگ عبدل آباد

بازار بزرگ عبدل آباد

در زندگی که در آن، زمان نکته بسیار حائز اهمیتی است و مردم برای انجام کارهایشان بنا به دلایلی همیشه وقت کم می آورند. دوست دارند که خرید هایشان را به صورت انجام دهند که وقت کمتری از دست بدهند. پس بهتر است برای خرید به جاهایی مانند بازار بزرگ عبدل آباد مراجعه کنند که اکثر یا تمامی مایحتاج مورد نظر خود را به صورت یکجا خرید کنند.

به همین منظور در این مقاله سعی بر این داریم که یکی از بهترین بازار های تهران را به شما معرفی کنیم .

بازار بزرگ عبدل آباد

بعد از بازار بزرگ تهران که در قلب شهر تهران و در محدوده طرح ترافیک قرار دارد بازار بزرگ عبدل آباد بهترین بازار برای خرید تمامی مایحتاج زندگی می باشد.

این بازار در جنوب غرب تهران در منطقه 19 قرار دارد. و شما برای رفت و آمد نیاز به خرید طرح ترافیک و یا اجبار به استفاده از وسایل نقلیه عمومی ندارید. به همین دلیل زمان خود را در ترافیک مرکز شهر هدر نمی دهید. البته در صورت تمایل به استفاده از وسایل نقلیه هم میتوانید از مترو، اتوبوس، یا خودرو های خطی استفاده نمایید.

مسیرهای منتهی به بازار عبدل آباد از طریق مترو، تاکسی، اتوبوس و خودروی شخصی را میتوانید در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

به علت وسعت عبدل آباد برای اینکه دچار سردرگمی نشوید بهتر است یک شناخت نسبی به محله را داشته باشید.

خیابان های بازارچه

بازار عبدل آباد شامل پنچ خیابان اصلی به نام های خیابان انقلاب، خیابان بدر، خیابان احد، خیابان احسانی و بلوار شکوفه می باشد.

بلوار شکوفه در جنوب بازار می باشد که از شرق به غرب و بالعکس ماشین ها در آن تردد دارند.

خیابان انقلاب در قسمت شمال بازار قرار دارد که از یک طرفه بوده و از غرب به شرق ماشین ها در آن تردد دارند.

در مرکز بازار اولین خیابان بدر در قسمت غرب بازار که یک سمت آن از جنوب به بلوار شکوفه و یک سمت آن از قسمت شمال به خیابان انقلاب ختم می شود.

خیابان دوم احسانی که خیابان اصلی بازار می باشد و فقط امکان تردد به صورت پیاده در آن میسر می باشد مانند خیابان بدر از یک سو به بلوار شکوفه و از یک سو به خیابان انقلاب متصل می باشد.

خیابان احد که بعد از خیابان احسانی و در شرق بازار قرار دارد مانند دو خیابان بدر و احسانی به بلوار شکوفه و خیابان انقلاب متصل است .

 

بازار بزرگ عبدل آباد

 

دوخت پرده ادریس با ارائه خدمات رایگان حضوری و غیر حضوری به دنبال ایجاد بستری آرام برای مشتریان خود می باشد. در همین راستا شما میتوانید جهت استفاده از خدمات رایگان در منزل ( اندازه گیری، مشاهده نمونه پارچه در منزل و مشاوره حضوری رایگان در منزل. ) با شماره های 09120355753 یا 09123035178 تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت خرید حضوری از گالری پرده ادریس میتوانید با هماهنگی قبلی با شماره ها 55867998 یا 55872770 به آدرس لوکیشن بالا مراجعه نمایید .

پرده ادریس

پرده پذیرایی

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.