پرده کرکره ای یکی از محصولات دکوراسیون پنجره می باشند که توسط طناب یا زنجیر بالا پایین می روند. عملیات آن ها ساده و راحت و ظاهری زیبا و مختصری دارند که باعث می شود قاب پنجره تمیز و مرتب به نظر برسد. کل اتاق را بزرگ و ساده نشان میدهند.

این مدل پرده ها عمدتا شامل کرکره برقی و دستی هستند. که دارای مزایای بسیاری از جمله ظاهری زیبا و ساده، ساختاری محکم و بادوام و … هستند. از این مدل برای مکان های مختلفی مانند ساختمان های اداری و تجاری به عنوان پرده اداری در هتل ها، رستوران ها، ادارات و منازل برای پرده آشپزخانه و اتاق استفاده میکنند.

 

پرده کرکره ای چیست؟

به تمامی پرده هایی که مکانیزم حرکتی آن ها به صورت افقی می باشد و در بالای پنچره جمع شوند کرکره ای میگویند. ولی در ایران معمولا به پرده ای که از متریال فلزی مانند آلمینیوم یا چوبی در آن کار برده شده باشد و توسط نخ به هم متصل شده باشند میگویند. مانند تصویر زیر

پرده کرکره ای

نمونه ای از پرده آلومینومی

پرده کرکره ای

نمونه ای از پرده چوبی

پرده کرکره ای آلومینیومی (فلزی)

پرده های آلومینومی می توانند بسیار با دوام باشند، به خصوص اگر پرده هایی با کیفیت خوب خریداری کنید. علاوه بر این در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند و برای فضاهایی مانند آشپزخانه و حمام گزینه خوبی هستند. برخی تولید کنندگان نوار های فلزی آلومنیومی خود را از ۹۵ درصد فلز بازیافتی می سازند که استفاده بسیار خوبی از منابع است.

پرده کرکره ای

پرده کرکره ای چوبی

پرده های چوبی دارای تعداد ی نوار افقی هستند که توسط یک سیستم قرقره بند به هم متصل شده اند. این طرح به ونیزی نیز معروف است. هنگامی که به طور کامل جمع می شوند نوار های افقی در بالای پنجره قرار میگیرند و نمای بیرون کامل دیده می شود. چوب یک عایق طبیعی است و محافظت عالی در برابر اشعه خورشید و اشعه ماوراء بنفش دارد و همچنین به حفظ گرمای داخل محیط در زمستان کمک میکند.

پرده کرکره ای

در آخر بهتر است که شما جهت خرید پرده های کرکره ای اداری به خصوص این مدل پرده به فروشگاه هایی که نمایندگی انحصاری واردات این محصول را دارند مراجعه کنید تا محصولی با کیفیت و با قیمت منصفانه تهیه نمایید.

پرده ادریس با سابقه ای نزدیک به ۲۰ سال و با انجام پروژه های بیمارستانی و دانشگاهی با داشتن نمایندگی پرده های اداری با ارائه ضمانت به شما این تضمین را میدهد که محصولی با کیفیت و با ماندگاری بالا به مشتریان خود ارائه میدهد.

شما میتوانید جهت خرید یا مشاهده نمونه کار ها در محیط خود یا در فروشگاه با شماره های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که مشاهده نمونه در محیط شما به صورت رایگان بوده و شما هیچ هزینه ای بابت ایاب ذهاب و یا طراحی نمیپردازید.

اشتراک گذاری: