تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده ویلا

پرده ویلا

پرده ویلا یکی از اجزای مهم و جذاب در ایجاد زیبایی محیط طبیعی ویلاها و باغ‌ها محسوب می‌شود. یکی از نکته‌های مهم در دکوراسیون ویلا، انتخاب پرده مناسب است.

پرده ساده برای ویلا

پرده ساده برای ویلا (1)

 

پرده ویلا حریرپرده حریر (2)

 

مدل پرده هلال دار

مدل پرده هلال دار (3)

 

نمونه پرده برای راه‌پله ویلا

نمونه پرده برای راه‌پله ویلا (4)

 

پرده ویلا مدرن

پرده ویلا مدرن (5)

 

دکوراسیون داخلی اتاق بازی ویلا

دکوراسیون داخلی اتاق بازی ویلا (6)

 

پرده اتاق خواب ویلا

پرده اتاق خواب ویلا (7)

 

والان پرده آبی

والان پرده آبی (8)

 

پرده ویلا

پرده چین‌‌دار (9)

پرده ویلا

همان‌طور که از اسم آن پیداست، این مدل برای ویلا و باغ طراحی می‌شود. پرده ویلا معمولا متناسب با سلیقه صاحب آن است اما در حالت کلی ویژگی‌هایی را در برمی‌گیرد. با استفاده از پرده، می‌توانید به فضای داخلی ویلاها جلال و شکوه بیشتری ببخشید و همچنین از نور مناسب نیز بهره‌برداری کنید. این پرده‌ها علاوه بر ایجاد جلب توجه، از حریم خصوصی این فضا نیز حفاظت می‌کنند.

انواع

پرده‌های مناسب ویلا انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده ایم.

پرده حریر

پرده حریر بافت شفافی دارد. این مدل پارچه نور را به راحتی از خود عبور می‌دهد و باعث روشنایی ویلا می‌شود. پرده حریر برای اتاق خواب و اتاق پذیرایی مناسب است. با استفاده از پرده حریر می‌توانید فضای بیرون از ویلا را به راحتی مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. مدل حریر به عنوان پرده ویلا مدرن نیز شناخته می‌شود.

پرده پانچ

مدل پرده پانچ را می‌توانید با طرح و رنگ‌های مختلف، سفارش دهید. امکان چاپ طرح و عکس مورد نظر شما بر روی این مدل پرده وجود دارد. پارچه‌هایی که برای پرده پانچ انتخاب می‌شوند، از ضخیم تا نازک انواع فراوانی دارند. این پرده به راحتی با سلیقه‌های مختلف افراد سازگار می‌شود.

پرده زبرا

یکی از مدل‌هایی که همیشه طرفداران بسیاری دارد، پرده زبرا است. این پرده مناسب ویلا دو نوع دارد؛ یک لایه و دو لایه. هزینه‌های پرده زبرا یک لایه کم‌تر از دو لایه است. پرده زبرا قابلیت تنظیم نور دارد. در صورتی که نیاز به تاریکی یا روشنایی فضا داشته باشید، با تنظیم راه‌های پرده می‌توانید فضای مناسب را فراهم کنید. برای خرید پرده پذیرایی، آشپرخانه یا اتاق خواب، مدل‌ پرده زبرا را در نظر داشته باشید.

پرده شید رول

این پرده‌ها کاربردپذیری بالایی دارند و برای فضاهای مختلف ویلا مناسب هستند. پرده شید رول از یک لایه پارچه ضخیم و یک لایه پارچه نازک تشکیل می‌شود. زمانی که نیاز به استفاده از نور طبیعی داشته باشید، می‌توانید قسمت ضخیم را جمع کنید. از این مدل می‌توان پرده برقی ویلا ساخت. امروزه هوشمندسازی پرده‌ها بسیار گسترده است.

راهنمای خرید پرده ویلا از پرده ادریس

برای خرید مدل پرده ویلا از فروشگاه پرده ادریس دو روش مختلف در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، یکی از روش‌ها را انتخاب کنید.

خرید حضوری از فروشگاه ادریس

در صورتی که شما خرید حضوری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید به فروشگاه ادریس مراجعه کنید. در این صورت می‌توانید طرح مورد نظر خود را با مشاوران مجموعه در میان بگذارید و بهترین مدل را برای پرده ویلا انتخاب کنید. برای اطلاع یافتن از زمان ممکن برای مراجعه حضوری، با شماره‌های ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ یا ۰۲۱۵۵۸۶۷۹۹۸ تماس بگیرید.

خرید غیر حضوری از پرده ادریس

پرده ادریس با بیش از 15 سال تجربه، امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. شما می‌توانید از سرویس سفارش در محل استفاده کنید. در این طرح خرید، اندازه‌گیری، ارائه نمونه پارچه‌ها و مشاوره به صورت کاملا رایگان در اختیار افراد قرار می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

مزیت‌های خرید پرده ویلا از فروشگاه ادریس

  • ارائه مشاوره رایگان
  • امکان اندازه‌گیری در محل
  • نصب رایگان پرده در منزل
  • یک‌بار شستشوی رایگان پرده
  • ارسال رایگان برای سفارشات بالای 5 میلیون تومان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.