تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده ورتیکال

پرده ورتیکال

یکی از پرده‌های عمودی مورد استفاده در فضاهای مختلف، ورتیکال است. حریر ورتیکال نمونه‌ای از این پرده با فناوری جدید محسوب می‌شود.

تمام فرمول‌ها و طرح‌های استاندارد در طول زمان کهنه می‌شوند و با ظاهری نوآورانه دوباره متولد می‌شوند. ما از همه یک قدم جلوتر هستیم و یک فناوری مؤثرتر و زیباتر به نام پرده ورتیکال را به مشتریان خود عرضه کرده‌ایم.

مدل پرده ورتیکال (Vertical)، دی کی (Dikey) یا عمودی

پرده‌های ورتیکال یک نوآوری سیستماتیک هستند که به لطف نصب آسان و عملکرد مناسب آن، تجربه کاربری منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهند. با بهره‌مندی از سیستم نصب یک طرفه و دو طرفه آن، به راحتی از پنجره باز و بسته خود استفاده خواهید کرد. با استفاده از پرده‌های ورتیکال نه تنها از عملکرد پرده خانه شما چیزی کم نمی‌شود، بلکه به شما کمک می‌کنند تا نور را راحت‌تر تنظیم کنید. این پرده‌ها علاوه بر اینکه کاربری آسانی دارند، با رنگ‌ها و مدل‌های متنوع خود، به راحتی با اتاق کار، نشیمن، خواب و آشپزخانه قابل ست هستند.

پرده ورتیکال

وجه تمایز پرده ورتیکال

پرده‌های دی کی مکانیزم حرکت گسترده‌ای دارند که قابلیت 180 درجه چرخش به چپ و راست را به آن‌ها می‌دهد. این پرده‌ها هرگز تحت تأثیر اشعه‌های مضر UV خورشید قرار نمی‌گیرند، بنابراین استفاده طولانی مدت از آن‌ها هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند و همیشه مثل روز اول تصویری با شکوه و زیبا را ارائه می‌دهند. به این ترتیب پرده ورتیکال اولین انتخاب برای بسیاری از مکان‌ها محسوب می‌شود، زیرا می‌توان آن را راحت‌تر از پرده‌های پارچه‌ای تمیز کرد. ما برای شما مشتریان گرامی طرح‌های منحصر به فردی ارائه داده‌ایم. شما می‌توانید با یک انتخاب مناسب از بین مدل‌های متنوع پرده‌های عمودی، ظاهری مدرن، مینیمال و زیبا به محیط خود بدهید.

پرده ورتیکال

مکانیزم پرده دی کی

مکانیزمی شبیه به پرده لوردراپه دارد با این تفاوت که پرده لوردراپه با یک زنجیر، سایه روشن و باز و بسته می‌شد، اما در پرده ورتیکال دو زنجیر تعبیه شده است که یکی برای چپ و راست کردن (سایه روشن کردن) و دیگری برای باز و بسته کردن پرده می‌باشد. یکی از مزیت‌های این مدل پرده در این است که می‌توانید هنگام سفارش، مکانیزم باز و بسته شدن آن را به صورت کنار رو، وسط باز شو یا وسط جمع شو سفارش دهید.

محیط‌های قابل استفاده پرده توری عمودی

به دلیل داشتن تنوع در رنگ‌بندی و مکانیزمی متفاوت با دیگر مدل پرده‌ها از این مدل در تمامی محیط‌ها استفاده می‌شود. مزیت دیگر پرده ورتیکال در این است که به صورت اسلایدی بوده و فقط از بالا به یکدیگر متصل هستند. این ویژگی سبب شده تا برای دسترسی به پنجره، شما نیازی به جمع کردن پرده نداشته باشید. این مدل در محیط‌های اداری به عنوان پرده اداری، و در محیط‌های مسکونی به عنوان پرده پذیرایی، اتاق خواب، نشیمن و پرده آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اجزاء تشکیل دهنده پرده ورتیکال

قطعات تشکیل دهنده این مدل پرده شامل: ریل ، زنجیر و پارچه می‌باشد. پارچه پرده‌ای ورتیکال از جنس پلی‌استر است که این پارچه به صورت تکه‌های 40 سانتی‌متری تولید می‌شود. کناره‌های این پارچه به صورت کامل برای سایه انداختن به محیط و وسط این تکه‌ها به صورت توری برای روشن کردن محیط می‌باشد.

پرده ورتیکال

خرید پرده ورتیکال

برای تجربه یک خرید به یادماندنی به صورت حضوری یا غیر حضوری، می‌توانید از طریق فروشگاه پرده ادریس اقدام کنید. برای خرید می‌توانید از روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها پرداخته شده است، استفاده کنید.

خرید غیر حضوری پرده به همراه خدمات ویژه

اگر برای شما، مراجعه حضوری به فروشگاه زمان‌بر و خسته‌کننده است، می‌توانید به صورت غیر حضوری برای خرید پرده اقدام کنید. برای این کار کافی‌ست با شماره‌های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس بگیرید. مشاوران پرده ادریس به صورت رایگان شما را برای انتخاب بهترین مدل و پارچه راهنمایی می‌کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند اطلاعات کاملی در رابطه با هزینه‌های هر مدل به شما عرضه کنند. همچنین می‌توانید از خدمات تحویل و نصب رایگان بهره ببرید.

خرید حضوری از پرده ادریس

برای خرید حضوری می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۵۵۸۸۲۷۷۰ از ساعات کاری پرده ادریس مطلع شوید. با مراجعه به فروشگاه نیز می‌توانید از خدمات رایگان آن بهره ببرید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.