تمام فرمول های استاندارد، طرح های استاندارد در طول زمان کهنه می شوند و با ظاهری نوآورانه متولد می شوند. ما همه چیز را یک قدم جلوتر برداشته ایم و یک فناوری موثرتر وزیباتر به نام پرده ورتیکال را به مشتریان خود عرضه کرده ایم.

مدل پرده ورتیکال (Vertical)، دی کی (Dikey) یا عمودی

یک نوآوری سیستماتیک، پرده های ورتیکال به لطف نصب آسان و عملکرد مناسب، تجربه کاربری منحصر به فردی را به شما ارائه میدهند. به لطف سیستم نصب یک طرفه و دو طرفه آن، میتوانید به راحتی از پنجره بازوبسته خود استفاده کنید و نه تنها از عملکرد پرده چیزی کم نکنید بلکه به شما کمک میکند تا با استفاده راحت تر، نور را تنظیم کنید. علاوه بر سهولت استفاده به لطف رنگ ها و مدل های مختلف، کاملا با اتاق کار ، نشیمن، خواب و آشپزخانه شما سازگاری دارد.

پرده ورتیکال

وجه تمایز پرده ورتیکال

پردهای دی کی به لطف مکانیزم حرکت گسترده آن، ۱۸۰ درجه به راست و چپ می چرخند. آن ها هرگز تحت تاثیر اشعه های مضر uv خورشید قرار نمیگیرند، بنابراین استفاده طولانی مدت را ارائه میدهند. آن ها همیشه مثل روز اول تصویری با شکوه و زیبا می دهند. این گزینه شماره یک برای بسیاری از مکان ها است، زیرا می توان آن را راحت تر از پرده های پارچه ای تمیز کرد.ما برای شما مشتریان گرامی طرح های منحصر به فردی ایجاد کرده ایم. شما میتوانید با انتخاب از میان پرده های عمودی، ظاهری مدرن، مینیمال و زیبایی به محیط خود بدهید.

پرده ورتیکال

مکانیزم پرده دی کی

مکانیزمی شبیه به پرده لووردراپه دارد با این تفاوت که در پرده لووردراپه شما با یک زنجیر پرده را سایه روشن و باز و بسته می کنید، اما در پرده ورتیکال دو زنجیر تعبیه شده است که یکی برای چپ و راست کردن ( سایه روشن کردن) و دیگری برای باز وبسته کردن پرده می باشد. یکی از مزیت های این مدل پرده در این است که میتوانید هنگام سفارش، مکانیزم باز و بسته شدن آن را به صورت کنار رو، وسط باز شو یا وسط جمع شو سفارش دهید.

محیط های قابل استفاده پرده توری عمودی

به دلیل داشتن تنوع در رنگ بندی و مکانیزمی متفاوت با دیگر مدل پرده ها از این مدل در تمامی محیط ها استفاده می شود. پرده ورتیکال مزیت دیگری که دارد در این است که به صورت اسلایدی می باشد که فقط از بالا به یکدیگر متصل هستند و این ویژگی باعث شده تا برای دسترسی به پنجره شما نیازی نداشته باشید تا پرده را جمع کنید.ای این مدل در محیط های اداری به عنوان پرده اداری ، و در محیط های مسکونی به عنوان پرده پذیرایی، اتاق خواب ، نشیمن و آشپزخانه استفاده میشود.

اجزاء تشکیل دهنده پرده ورتیکال

قطعات تشکیل دهنده این مدل پرده شامل: ریل ، زنجیر و پارچه می باشد. پارچه پرده ای ورتیکال از جنس پلی استر است که این پارچه پلی استر به صورت تکه های ۴۰ سانتی تولید می شود. کناره های این پارچه به صورت کامل برای سایه انداختن به محیط و وسط این تکه ها به صورت توری برای روشن کردن محیط می باشد.

پرده ورتیکال

اشتراک گذاری: