در ابتدا شاید از خود بپرسید پرده لاکچری چه خصوصیاتی دارد؟ در این بخش ما به شما خواهیم گفت که پرده های لوکس چه خصوصیاتی دارند و نمونه هایی را به نمایش خواهیم گذاشت.

پرده لاکچری

خصوصیات پرده لاکچری

پرده لاکچری همانطور که از نامش پیداست، به مدلی میگویند که در آن از پارچه پرده ای لوکس و فاخر استفاده کرده باشند. اما تنها پارچه لازمه ی لوکس بودن پرده نمی باشد، عوامل دیگری مانند اکسسوری ها، مدل های دوخت و نصب باید رعایت شود تا مدل شما تکمیل شود.

پارچه های لوکس پرده ای

معمولا پارچه هایی که از الیاف طبیعی بافته شده باشند جزو دسته های لوکس می باشند، اما فقط الیاف طبیعی ملاک لوکس بودن نیست.

امروزه به پارچه هایی که دارای بافت زیبا بر روی الیاف طبیعی و درجه یک باشد نیز لوکس میگویند.

پارچه پرده فلت

اکسسوری های لاکچری پرده

اکسسوری به ملزومات دوخت مانند: یراق آلات و سرمه تی و ملزومات نصب مانند: ریل پرده ها ، گل میخ، شرابه و قاب پرده ها می گویند.

از آنجایی که در پرده های لوکس باید به تجملگرایی بیشتر از عملگرایی توجه شود بهتر است که این کار را بر روی اکسسوری ها نیز انجام دهیم.

گل میخ به شیئی که بر روی دیوار نصب می شود و پرده را با شرابه به آن آویزان میکنند می گویند.

اکسسوری

قاب پرده

قاب پرده انواع مختلف با طرح های مدرن، کلاسیک، لاکچری و سلطنتی دارد. امروزه قاب پرده های روسی که در تصویر زیر مشاهده میکنید جدیدترین مدل قاب پرده ها می باشد که به عنوان قاب لوکس کاربرد دارد.

پرده لاکچری

عکس های پرده لاکچری

۱- تصویر زیر نمونه کامل یک پرده لوکس با پارچه ، اکسسوری و قاب پرده روسی

پرده لاکچری

۲- پرده زیر با پارچه لوکس مخمل اسلپ ریپس دار و تور طلایی

پرده لاکچری

۳- در تصویر زیر شما شاهد قاب پرده شیک و پارچه گل پیوسته ترک می باشید.

پرده لاکچری

۴-پارچه ترک گل پیوسته به همراه یراق آلات زینتی دوخته شده بر لبه دکوری ها

پرده لاکچری

نحوه خرید پرده لاکچری از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و هر محیط دیگری که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خودرا با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

خرید پرده در منزل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک شویی پرده و شوروم یا همان فروشگاه اختصاصی پرده با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب ترین کالا با منصفانه ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما میتوانید با شماره گیری شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۵۵۸۸۲۷۷۰ جهت حضور در فروشگاه تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری: