تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده بیمارستانی

پرده بیمارستانی

پرده بیمارستانی یکی از مهم‌ترین وسایل داخلی بیمارستان است. انواع پرده بیمارستانی در حفظ حریم خصوصی بیماران و افراد حاضر در این محیط نقش بسزایی برعهده دارد. این پرده‌ها به صورت عمودی و افقی در اتاق‌ها نصب شده و به بیماران اجازه می‌دهند تا در زمان درمان و مراقبت از آن‌ها، از دید دیگران محافظت شوند.

پرده های بیمارستانی از مواد مختلفی تهیه می‌شوند که شامل پارچه، پلاستیک، وینیل و … است. این پرده‌ها به دلیل نیاز به شستشو و ضدعفونی کردن مداوم، باید از مواد با کیفیت و مقاوم تولید شوند. این پرده‌ها باید قابل تعویض باشند تا در صورت نیاز، به راحتی تعویض گردند.

پرده‌های بیمارستانی در کاهش انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها نیز نقش مهمی دارند. با توجه به این که بیمارستان محل ابتلا به بیماری‌های مختلف است، پرده‌ها  با جلوگیری از انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها به دیگر بخش‌ها، به حفظ سلامتی بیماران و کارکنان کمک می‌کنند.

در نتیجه، پرده‌های بیمارستان علاوه بر این که در حفظ حریم خصوصی بیماران و افراد حاضر موثر هستند، در کاهش انتقال عفونت‌ها و بیماری‌ها نیز نقش مهمی دارند. بنابراین، استفاده از پرده‌های با کیفیت و قابل تعویض در بیمارستان‌ها ضروری است. همچنین این پرده‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند تا بیمار احساس آرامش داشته باشد.

انواع پرده بیمارستانی

پرده اتاقک: با استفاده از این پرده‌ها می‌توان حریم خصوصی و مجزا برای بیماران ایجاد نمود. در هنگام نصب این نوع پرده یک فضای خالی در بالا و پایین آن در نظر گرفته می‌شود تا دچار آلودگی نگردند.

پرده پاوان: این مدل پرده‌ها استریل هستند و معمولا برای جداسازی بخش‌ها از آن‌ها استفاده می‌کنند.

ویژگی پرده بیمارستانی

  • خاصیت ضد لک و ضد خون بودن
  • آنتی باکتریال
  • قابلیت شست و شوی آسان

نحوه خرید پرده بیمارستانی از پرده ادریس

شما می‌توانید برای خرید پرده بیمارستانی به دو روش زیر اقدام کنید و علاوه بر خرید محصولی با کیفیت، خدمات پس از فروش نیز دریافت نمایید.

خرید پرده در محل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه‌اندازی سرویس سفارش در محل، خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه‌گیری و مشاوره توسط طراح را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در محل با شماره‌های 09123035178 یا 09120355753 تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه‌های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک‌شویی و با سابقه‌ای بالغ بر 15 سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب‌ترین کالا را  با منصفانه‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما می‌توانید با تماس با شماره‌های 55867998 و 55882770 جهت حضور در فروشگاه، هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.