تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

برای دوخت پرده چند متر پارچه باید خرید ؟

برای دوخت پرده چند متر پارچه باید خرید ؟

برای دوخت پرده چند متر پارچه باید خرید سوالی است که ذهن مشتریان را همیشه درگیر کرده است. در این مقاله سعی بر این است تا خرید متراژ پارچه مصرفی برای پرده را آموزش دهیم .

لازم به ذکر است که بگوییم در برخی از مدل ها بستگی به سلیقه مشتری دارد که آیا مایل هستند پرده پر چین باشد یا کم چین باشد.

چند متر پارچه برای دوخت پرده مورد نیاز است ؟

برای محاسبه خرید پارچه ابتدا باید دید چه مدل دوختی مد نظر می باشد. در زیر متراژ مصرفی برای هر کدام از مدل دوخت ها را به تفکیک بیان میکنیم :

برای دوخت مدل پلیسه : متراژ مصرفی برای دوخت مدل پلیسه که مناسب پرده پذیرایی می باشد برای پارچه های بدون طرح در کم ترین حالت 2/5 برابر و در بیشترین حالت 3 برابر می باشد . در پارچه های طرح دار برای این که گل ها روی پرده باشد نسبت به گل پارچه تهیه می شود که آن هم به طور معمول 2/5 تا 3 برابر می باشد .

برای دوخت مدل دکوری : برای این مدل معمولا از پارچه 1/5 عرض استفاده می شود که نسبت به ارتفاع پنجره پارچه تهیه می شود به طور مثال : اگر ارتفاع پنجره شما 2.8 باشد در حالتی که بخواهید مدل دکور ساده و یا دکور پرده پانچ بدوزید باید 3 متر پارچه تهیه نمایید ، در غیر این صورت برای دوخت مدل دکور پنل ، دکور یقه شل ، دکور پلیسه ریزشی ، دکور ریزشی به دلیل اینکه مدل چین خور می باشند باید پارچه 1/5 عرض در ارتفاع 3/5 تهیه نمایید .

دوخت آستر یا همان زیره : برای دوخت آستر اگر آستر صاف بخواهید 30 سانتی متر بیشتر از عرض کارتان پارچه تهیه نمایید . اگر مدل آسترکشی بخواهید 30 سانتی متر بیشتر از اندازه پارچه رویه (حریر ، تور ) آستری تهیه نمایید .

پس از خواندن متن بالا خود شما می توانید به سوال برای دوخت پرده چند متر پارچه باید خرید؟ پاسخ دهید.

اگر جهت متراژ مصرف پارچه نیاز به یادگیری بیشتری دارید میتوانید با مشاوران مجموعه پرده ادریس تماس حاصل نمایید .

خدمات رایگان پرده ادریس

پرده ادریس برای جلب رضایت مشتریان و آسودگی خاطر آن ها خدمات رایگانی را برای خرید پرده قرار داده است. خدماتی مانند اندازه گیری پنجره ها، ارسال نمونه پارچه ها و حضور طراح در منزل یا محیط مشتریان

شما میتوانید برای استفاده از این خدمات رایگان باشماره های 02155882770 و یا 09120355753 تماس حاصل نمایید.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.