تهران عبدل آباد بازار بزرگ پارچه احسانی

پرده مینیمال

پرده مینیمال

خرید پرده مینیمال با بهترین دوخت و قیمت از پرده ادریس امکان‌پذیر است. همچنین امکان تهیه ریل پرده، چوب پرده و نوار پرده مینیمال از این فروشگاه برای شما فراهم می‌باشد.

از جدیدترین مدل پرده‌های سال، پرده مینیمال اروپایی است که برای انواع محیط با هر سلیقه‌ای مناسب می‌باشد. اگر قصد خرید این مدل را دارید با پرده ادریس همراه باشید.

پرده یکی از مهم‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی است که علاوه بر زیبایی، می‌تواند نقش مهمی در تنظیم نور و حفظ حریم خصوصی ایفا کند. در سال‌های اخیر، پرده مینیمال به یکی از محبوب‌ترین پرده‌ها در دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. این سبک بر سادگی، نظم و کاربردی بودن تاکید دارد.

پرده مینیمال چیست؟

پرده‌های مینیمال، پرده‌هایی هستند که با توجه به ویژگی‌های سبک مینیمال طراحی شده‌اند. این پرده‌ها معمولا ساده، یک‌لایه و بدون طرح و نقش هستند. همچنین، از پارچه‌های مرغوب و باکیفیت ساخته می‌شوند که عمر طولانی دارند. برای نصب آن از چوب پرده‌هایی با طراحی جدید استفاده می‌شود. این مدل چوب پرده گیر نمی‌کند و لایه‌های پرده به راحتی حرکت می‌کنند.

پرده‌های مینیمال، انتخابی مناسب برای افرادی هستند که به دنبال دکوراسیونی ساده، مدرن و کاربردی هستند. این پرده‌ها می‌توانند با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ شوند و به فضای خانه جلوه‌ای مینیمال و ظریف ببخشند.

در واقع می‌توان گفت که ویژگی اصلی این پرده دوری از تجملات و جزئیات و توجه به کارآمدی پرده است.

مدل پرده‌های مینیمال

پرده مینیمال برای اتاق پذیرایی

1- پرده مینیمال برای اتاق پذیرایی

 

پرده پذیرایی مینیمال

2- پرده پذیرایی ساده

 

پرده حریر مینیمال

3- سبک مینیمال با پرده حریر

 

پرده مینیمال اروپایی

4- پرده مینیمال اروپایی

 

پرده پذیرایی مینیمال

5- خانه مینیمال

 

مدل پرده مینیمال همراه با دکور

6- مدل پرده مینیمال همراه با دکور

 

اتاق خواب با پرده مینیمال

7- دکوراسیون مینیمال اتاق خواب 

 

اتاق پذیرایی شیک با پرده مدرن

8- اتاق پذیرایی شیک با پرده مدرن

 

نمونه پرده ساده برای خانه

9- نمونه پرده ساده برای خانه

 

دوخت پرده مینیمال

10- دوخت پرده مینیمال

ویژگی‌های پرده‌های مینیمال

ویژگی‌های پرده Minimal عبارتند از:

1. سادگی: این ویژگی به معنای استفاده از الگوها، رنگ‌ها و طرح‌های بدون پیچیدگی و جزئیات است. در بسیاری از مواقع ساده بودن پرده محیط را جذاب می‌کند. پرده ساده و شیک، به محیط زیبایی می‌بخشد.

2. رنگ‌های محدود: استفاده از پالت رنگی محدود و انتخاب رنگ‌های آرام و هماهنگ با یکدیگر، جزو ویژگی‌های پرده مینیمال است. ترکیب حداقل دورنگ برای پرده پیشنهاد می‌شود.

3. هماهنگی با دیگر اجزای دکوراسیون: دقت در ایجاد تعادل و هماهنگی در انتخاب اجزاء داخلی و پرده‌ها، اهمیت فراوانی دارد. بهتر است پرده مینیمال از لحاظ رنگ و جنس با دیگر وسایل دکوراسیون همخوانی داشته باشد.

4. عدم جلوگیری از ورود نور: مدل پرده‌های مینیمال به گونه‌ای هستند که از ورود نور به داخل خانه جلوگیری نمی‌کنند. در سبک مینیمال و مدرن، به استفاده از نور طبیعی توصیه می‌شود. از این رو پرده‌هایی که قابلیت تنظیم نور دارند، در اولویت قرار می‌گیرند.

5. استفاده از رنگ‌های روشن: رنگ‌ها تاثیرات بسیاری در روحیه افراد دارند. در سبک مینیمال، برای دوخت پرده از رنگ‌های روشن استفاده می‌شود. این رنگ‌ها برای پرده موجب بزرگ‌تر به نظر رسیدن محیط می‌شوند.

6. برخورداری از نظم ظاهری: پرده‌های مینیمال دارای چین‌های منظم هستند. با تکان دادن پرده این چین‌ها به شکل اولیه خود باقی می‌مانند.

7. قابل دوخت با پارچه‌های مختلف: با هر مدل پارچه‌ای امکان دوخت پرده مینیمال وجود دارد. پارچه تور، حریر و کتان، جزو پارچه‌های پرطرفدار برای دوخت این مدل پرده محسوب می‌شوند.

کاربرد تکنولوژی در پرده مینیمال

دنیای امرروزی به قدری پیشرفت کرده است که امکان هوشمندسازی پرده وجود دارد. این تکنولوژی موجب به وجود آمدن پرده‌های مینیمال با کاربری بهتر شده است.

برقی کردن پرده‌های مینیمال، کنترل از راه دور پرده‌ها را ممکن می‌سازد. از این طریق افراد می‌توانند از نواحی مختلف خانه و با استفاده از یک کنترل، درجه لایه‌های پرده را تنظیم کنند. برای هوشمندسازی پرده از یک موتور برقی یا شارژی استفاده می‌شود.

میله پرده مینیمال

نوار پرده به همراه گیره مینیمال 

نحوه خرید پرده مینیمال

خرید از پرده ادریس مزیت‌هایی به همراه دارد.

  • تضمین کیفیت و قیمت
  • دریافت مشاوره رایگان
  • خدمات نصب پرده مینیمال و اندازه‌گیری به صورت رایگان
  • یک‌بار شستشو رایگان پرده
  • ارسال رایگان برای خرید بیش از 5 میلیون تومان

افراد می‌توانند به دو صورت از پرده ادریس خرید کنند.

خرید حضوری از فروشگاه

برای این کار باید به عبدل آباد مراجعه نمایید. دسترسی به این مرکز خرید با استفاه از مترو امکان‌پذیر است.

ویزگی مثبت خرید حضوری این است که می‌توانید مدل مورد نظر خود را با جزئیات بهتر و مشاهده تمام نمونه‌کارهای پرده ادریس، سفارش دهید.

خرید آنلاین در منزل

برای افرادی که زمان کافی برای خرید حضوری ندارند، خرید آنلاین جایگزین شده است.

برای این روش کافی‌ست با مشاوران پرده ادریس تماس بگیرید و مدل مورد نظر خود را سفارش دهید. در صورت نیاز، متخصصان پرده ادریس برای اندازه‌گیری به محیط مورد نظر شما مراجعه می‌نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09123035178 یا 02155882770 تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.