پرده زبرا به کدام مدل از پرده ها میگویند؟ این مدل پرده مناسب چه محیط هایی می باشد؟ آیا میتوان در محیط مسکونی از آن استفاده کرد؟ و …

با مطالعه این نوشته شما به پاسخ تمامی سوال ها، در رابطه با این مدل پرده می رسید.

پرده زبرا چیست؟

اگر از پرده های افقی خسته شده اید این مدل پرده بهترین جای گزین برای پرده های افقی هستند. به این دلیل که به صورت عمودی باز و بسته می شوند. پرده های عمودی پرده های غلتکی هستند که به شما امکان میدهند بین داشتن و نداشتن حریم خصوصی، تاریکی و روشنایی به راحتی تصمیم بگیرید. پرده ها را میتوان طوری تنظیم کرد که نوار های افقی گورخری با حفظ حریم خصوصی کنترل نور و عایق کاری هماهنگ شوند. این مدل پرده دارای ۷ گزینه فیلتر نور یا چهار گزینه خاموشی ارائه می شوند که میتوانند گزینه هایی عالی برای پرده اداری ، بیمارستانی، هتلی و پرده آشپزخانه باشند.

پرده زبرا

چرا پرده زبرا انتخاب کنیم؟

به شما این امکان را میدهند که با کشیدن زنجیر، سطح نور طبیعی را تنظیم کنید.

بر خلاف پرده های رولر شید میتوان آن ها را کمی شکسته و نور بسیار کمی را وارد اتاق کرد.

این پرده های یکی از بهترین مدل ها برای اتاق نشیمن و پرده آشپزخانه می باشند.

پرده آشپزخانه

چطور کار میکنند؟

این پرده ها توسط یک زنجیر جانبی کار می کنند که به شما این امکان را میدهد سایه را مانور دهید تا بتوانید از طریق راه راه ها محیط بیرون را ببینید یا نبینید.

پرده زبرا اتاق خواب

به چه صورت نصب می شوند؟

نصب این مدل پرده بسیار راحت می باشد برای این کار کافی است تا پایه های کانال را در فاصله های یکسان به دیوار یا به سقف نصب کنید سپس با یک فشار ساده کانال را به پایه ها اتصال دهید.

پرده شب و روز

پرده زبرا انواع و طرح های متنوعی دارد و این مزیت باعث می شود تا شما به راحتی با تمامی محیط ها آن را ست کنید .

به دلیل تنوع و حجم زیاد مدل های زبرا و متریال های مختلف بهتر است برای خرید آن از نزدیک کاتالوگ را مشاهده و لمس کنید .

نحوه خرید پرده زبرا از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده اداری، پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و هر محیط دیگری که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خودرا با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

خرید پرده در محل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل و محل کار را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک شویی پرده و شوروم یا همان فروشگاه اختصاصی پرده با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب ترین کالا با منصفانه ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما میتوانید با شماره گیری شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸-۰۲۱ و ۵۵۸۸۲۷۷۰-۰۲۱ جهت حضور در فروشگاه تماس حاصل نمایید.

هم چنین شما میتوانید جهت دریافت عکس های بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری: