متاسفانه به دلیل انتشار ویروس نا منحوس کرونا در کشور عزیزمان ایران شاهد رنگ بندی شهر ها از طرف وزارت بهداشت شده ایم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده متناسب با رنگ بندی بتوانیم این ویروس را شکست دهیم .

آیا بازار پرده عبدل آباد تعطیل است ؟

سوالی که در این روزهای کرونایی و تعطیلی ها ذهن برخی از مشتریان را در گیر خود کرده این است که ایا بازار پرده تعطیل است؟

با توجه به اعلام پروتکل های بهداشتی مشاغل گروه دو ، سه و چهار در مناطق قرمز مشاغل گروه سه و چهار در مناطق نارنجی و مشاغل گروه چهار در مناطق زرد تعطیل می باشند .

از آنجا که مناطق ۲۲ گانه تهران از روز شنبه مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ جزو گروه قرمز می باشد و مشاغل گروه یک فقط میتوانند با رعایت اصول بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند .

با توجه به مشاغلی که به شرح زیر در گروه دو قرار دارند :

بوستان‌ها و مراکز تفریحی، پاساژهای سربسته و سرباز، بازارهای سرپوشیده، مراکز خرید و فروش بزرگ غیرمواد غذایی و بازارهای موقت، بازارها و نمایشگاه‌های فروش انواع خودرو، مراکز شماره‌گذاری اتومبیل، باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های بدنسازی، آرایشگاه‌های مردانه، مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، مراکز فروش فرش و موکت، لوازم خانگی، پارچه، پرده، مبلمان، تزیینات داخلی، مراکز فروش کادویی، اسباب بازی، لوازم‌التحریر، مراکز فروش انواع پوشاک، کیف و کفش، خرازی، خیاطی، آتلیه و عکاسی، آژانس مشاور املاک، خدمات چاپ دیجیتال، مراکز تهیه و طبخ غذا با پذیرش مشتری، قهوه‌خانه‌ها با عرضه مواد دخانی و قنادی و شیرینی پزی تر و خشک، آب میوه و بستنی فروشی و مشاغل مشابه است.

پس می توان نتیجه گرفت که بازار پرده عبدل آباد، مولوی و زرتشت تعطیل می باشد.

اما چگونه بدون خروج از منزل پرده تهیه کنیم ؟

پرده ادریس با توجه به وجود ویروس کرونا برای رعایت برنامه های بهداشتی خدمات رایگانی را در سطح تهران و حومه تهران قرار داده است که در روزهای تعطیل بازار بتواند پاسخگوی نیاز های پرده مشتریان باشد .

خدمات رایگان فروش پرده ادریس چیست ؟

همانطور که در صفحه اصلی سایت پرده ادریس نیز گفته شده است خدمات رایگان فروش پرده به شرح زیر میباشد :

۱- اعزام مشاور ، طراح به درب منزل مشتری همراه با نمونه پارچه های پرده ای

۲- ارائه نمونه ها و مشاهده پارچه ها ی پرده ای توسط مشتری

۳- اندازه گیری پنجره ها و ارائه مشاوره توسط طراح در صورت درخواست مشتری

۴- ثبت سفارش و اعلام مبلغ کل سفارش

در صورت نیاز به خدمات رایگان پرده ادریس و یا دریفات مشاوره با شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید .

پیشنهاد پرده ادریس به شما مشتری عزیز

این است که قبل از تهیه پرده از بازار یک بار از خدمات رایگان پرده ادریس استفاده نمایید و به سلامت خود و خانواده در این ایام کرونایی اهمیت داده و به بازار رجوع نکنید .

اشتراک گذاری: