فروشگاه پرده ادریس با ارائه خدمات فروش پارچه پرده ای و مبلی امکانات متنوعی را برای مشتریان فراهم کرده است.

این مجموعه با داشتن کارگاه های دوخت پرده و تولید قاب لمسه سعی دارد که بهترین دوخت و بهترین قاب پرده ها را ارائه دهد. همچنین با تهیه دستگاه شست و شو و خشک کن صنعتی اقدام به ارائه نظافت پرده و انجام تعمیرات پرده کرده است.

یکی از مزایای فروشگاه ادریس داشتن بیش از ۵۰۰ مدل پارچه پرده ای و مبلی با ارزش های متفاوت در فروشگاه می باشد تا مشتریان با خیالی آسوده جهت خرید مراجعه نمایند.

شما میتوایند جهت خرید پرده پذیرایی در تمامی سبک ها و مدل دوخت ها به گالری مراجعه نمایید. در انتها نحوه ی خرید از پرده ادریس را به اطلاعات می رسانیم.

پارچه پرده ای
شوروم ادریس

نحوه خرید پرده و پارچه از پرده ادریس

شما میتوانید برای خرید پرده پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و هر محیط دیگری که مد نظر دارید به دو روش زیر خرید خود را با خدمات پس از فروش تهیه نمایید.

خرید پرده در منزل با خدمات رایگان

مجموعه پرده ادریس با راه اندازی سرویس سفارش در منزل خدمات رایگانی از قبیل مشاهده نمونه پارچه، اندازه گیری و مشاوره توسط طراح در منزل را به مشتریان خود ارائه میدهد. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و یا درخواست سرویس در منزل با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ یا ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

خرید پرده در فروشگاه

پرده ادریس با در اختیار داشتن کارگاه های دوخت پرده، تولید قاب پرده، خشک شویی پرده و شوروم یا همان فروشگاه اختصاصی پرده با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال با ارائه خدمات پس از فروش سعی بر این دارد که بهترین و مرغوب ترین کالا با منصفانه ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما میتوانید با شماره گیری شماره های ۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۵۵۸۸۲۷۷۰ جهت حضور در فروشگاه تماس حاصل نمایید.

همچنین جهت مشاهده محصولات در اینستاگرام اینجا کلیک نمایید.

اشتراک گذاری: