در راسته ی بازار عبدل آباد مغازه هایی دیده میشود که ما میتوانیم تمام مایحتاج زندگی خود را در آن جستجو و تهیه کنیم. در کنار این مغازه ها که تنگاتنگ هم واقع شده اند، سهم زیادی را بازار پارچه و پرده تشکیل داده است. وجود این حجم وسیع از مغازه ها باعث شده خریداران از سراسر شهر تهران به آنجا بیایند. یکی از محاسن بازار عبدل آباد این است که در آن برای تمامی سلیقه ها اجناسی با تنوع و قیمت های بسیار جذاب وجود دارد و تمام مشتریان میتوانند با رضایت کامل جنس مورد سلیقه ی خود را تهیه نمایند. این بازار طولانی و باریک که در خیابان احسانی واقع شده است از نظر بصری بسیار زیبا است و به جرات میتوانم بگویم در سالهایی نه چندان دور میتواند یکی از جاذبه های توریستی جنوب شهر تهران شود. در مجاورت این راسته ی بازار هیجان انگیز خیابان دیگری به نام بدر وجود دارد که اگر چه به شلوغی و هیجان انگیزی این راسته ی اصلی بازار نیست اما به عقیده ی من آن هم به سرعت میتواند یکی از مراکز اصلی توزیع و فروش پوشاک شهر تهران شود.

در این بازار عزیزانی که علاقمند به خرید پارچه های فله ای میباشند به راحتی میتوانند در سبدهای جلوی مغازه ها پارچه ی مورد نظر و ارزان خود را پیدا کنند.

پیشنهاد میکنم شما هم مثل من سری به این بازار بزنید و همه جانبه از دیدن و خرید کردن اجناس آن لذت ببرید.

دوخت پرده ی ادریس هم به عنوان یکی از مکانهایی که شما میتوانید همه جوره از خرید کردن در آن لذت ببرید، در نزدیکی این راسته ی بازار در خدمت شماست.

تهیه ی گزارش: مریم تاجیک

اشتراک گذاری: