خرید اینترنتی پرده

با پوشاندن مناسب پنجره می توانید، به هر اتاق سبک و رنگ خاص خود را اضافه کنید . پرده ها می توانند به تعریف مضمون یک فضا کمک کرده و جلوه زیبایی به دکوراسیون کلی بدهند . اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید و چه مدل پرده ای را انتخاب کنید پرده ادریس میتواند به شما کمک کند .

خرید پرده به صورت غیر حضوری

برای خرید اینترنتی پرده ابتدا نیاز به اندازه گیری دقیق پنجره و یا هر محیط دیگری دارید تا پرده خریداری شده پس از نصب کوتاه یا بلند نباشد . به این منظور شما نیاز به آموزش اندازه گیری و تجربیات یک فرد آشنا به این کار خواهید داشت .

اندازه گیری پرده

قدم بعدی انتخاب پارچه و مدل دوخت پرده می باشد .

در انتخاب پارچه باید دقت شود که پارچه با محیط منزل همخوانی داشته باشد. نکته ای برای این امر باید به آن توجه نمود، نور ویترین داخل فروشگاه ها می باشد که در رنگ پرده تاثیر به سزایی دارد. شما هنگامی که پارچه را در نور منزل مشاهده نمایید، انتخاب بهتری می توانید داشته باشید .

در انتخاب مدل دوخت نیز با ید به چیدمان منزل توجه شود. برای چیدمان های شلوغ دکوری ها شلوغ به همراه یراق آلات و برای چیدمان های خلوت مدل های مدرن انتخاب شود، که در این امر طراح و مشاور رده ادریس میتواند کمک کند تا بهترین خرید را داشته باشید .

قدم آخر پس از انتخاب پارچه و دوخت پرده ، نصب آن می باشد :

در نصب پرده شما نیاز به چوب پرده و ملزومات نصب و در صورت عدم ناتوانی در نصب نیاز به نصاب پرده خواهید داشت .

برای نصب پرده باید دقت شود که چوب پرده ها  اریب و کج نصب نشوند، تعداد پایه ها به مقدار لازم باشد، ( معمولا هر یک متر یک پایه نیاز دارد. ) در غیر این صورت چوب پرده کشیده می شود و قد پرده کوتاه و بلند می شود، سرب به صورت یک دست، داخل کیسه سرب انتهای پرده ریخته شود، در انتها پرده ها به صورت منظم و یک دست چین داده شوند .

نصب پرده

شما میتوانید به جای اینکه با کار پر درد سر و پر زحمت نصب پرده دست و پنجه نرم کنید ، با ما تماس بگیرید تا کارمندان حرفه ای و مجرب ما این کار را برای شما به راحتی انجام دهند .

پرده ادریس چگونه میتواند خرید پرده را برای شما آسان نماید ؟

پرده ادریس با ارائه خدمات رایگان مانند مشاهده نمونه پارچه در منزل، اندازه گیری، طراحی و ارسال مشاور و طراح به منزل مشتری شما را در این امر راهنمایی کرده و خرید پرده را برای شما راحت تر می نماید .

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا استفاده از خدمات رایگان با شماره های ۰۲۱۵۵۸۶۷۹۹۸ و ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید .

 

اشتراک گذاری: